fbpx

Zajęcia

VIDEOCLIP – TANIEC DLA DZIECI 6-9 LAT

Kategoria
Zajęcia ruchowe
Instructor
admin
0 Reviews

Opis kursu

VIDEOCLIP DANCE – jest połączeniem różnych form tanecznych, takich jak hip-hop, street jazz, funky i wiele innych. Zawiera w sobie wszystko to, co podziwiamy oglądając teledyski, czy koncerty największych gwiazd muzyki.

To energetyczne zajęcia, które rozwijają koordynację i pamięć ruchową, a także umiejętność izolacji ciała do różnorodnej muzyki.

Zajęcia składają się z rozgrzewki oraz pracy nad układem choreograficznym.
Najważniejszym celem tych zajęć jest umożliwienie początkującym tancerzom łączenia zabawy z pasją – nie tylko na sali tanecznej, ale również na scenie.

Zajęcia prowadzi Marek Tkaczyk, tancerz, instruktor tańca, choreograf.

Taniec współczesny oraz jazz jest nieodłącznym elementem jego życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 9 lat w teatrze tańca Caro Dance.

Następnie tańczył w grupie tańca nowoczesnego Sway. Dzięki Annie Wielogórsiej rozkochał się technice tańca Jazz -owego.

W 2015 roku zatańczył w musicalu Legalna Blondyna w reżyserii Janusza Józefowicza w krakowskim teatrze Variete.

W latach 2015-2018 – tancerz Teatru Muzycznego w Łodzi. Brał udział w widowiskach: Jesus Christ Superstar, Cyrano, Człowiek z La Manchy, Kraina Uśmiechu, Skrzypek na dachu, Wesoła Wdówka, Wielka Księżna Gerolstein, Łajza, Mur.

Obecnie tancerz teatru Sabat Małgorzaty Potockiej, jedynego teatru rewiowego w Polsce.

Wielokrotny medalista i zdobywca tytułów mistrzowskich w zawodach międzynarodowych w kategoriach: show, jazz i modern, w International Dance Organization. Brał udział w wielu warsztatach, produkcjach teatralnych i scenicznych w Polsce i na świecie.

Od kliku lat dyplomowany Instruktor Fitness i Zumba® Fitness.

ZAPISY ONLINE

About Instructor

  • admin