fbpx

Zajęcia

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty MATEMATYKA

Kategoria
Matplaneta
Instructor
admin
0 Reviews

Opis kursu

W ramach nauki przedmiotów ścisłych oferujemy kursy przygotowujące uczniów do testów ósmoklasisty oraz matur na poziomie podstawowym i rozszerzonym z matematyki, a także kurs maturalny z fizyki rozszerzonej. Program zajęć zawiera aktualne wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i jest nakierowany na powtórzenie niezbędnych wiadomości, zapoznanie się z typowymi zadaniami maturalnymi i przygotowanie uczniów do sprawnego i poprawnego rozwiązywania testów egzaminacyjnych.

W ramach każdego kursu zapewniamy wszelkie materiały do nauki – repetytorium do pracy na zajęciach zawierające teorię i zadania oraz specjalnie przygotowane skrypty z zadaniami egzaminacyjnymi. Każde zajęcia w ramach kursu rozpoczynają się wstępem teoretycznym i omówieniem najczęściej pojawiających się zadań egzaminacyjnych. Dalsza część zajęć polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań przez uczniów i omawianiu ich wraz z nauczycielem i innymi kursantami. Po każdych zajęciach uczniowie dostają pakiet zadań utrwalających materiał. Wszelkie niejasności i problemy z prac domowych wyjaśniane są przez wykładowcę na konsultacjach odbywających się po zajęciach lub w innym ustalonym terminie. W ramach kursu odbędą się dwa sprawdziany weryfikujące wiedzę, które zostaną dokładne omówione indywidualnie.

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty MATEMATYKA

  • Rozpoczęcie kursu 28.10.19

  • Zakończenie kursu 5.04.19 (tydzień przed egzaminami)

  • Cotygodniowe spotkania 1×90 minut (20 spotkania 40h lekcyjnych)

  • 20h regularnej pracy w domu (w formie prac domowych i zestawów do samodzielnej nauki + konsultacje z prac domowych 30/45 minut po zajęciach jeśli wystąpiły problemy z pracą domową)

  • 2 testy próbne – początek stycznia i połowa marca (dodatkowe 2x100min)

  • Materiały: podręcznik + arkusze egzaminacyjne w formie skryptu

Kursy prowadzi Milena Ojrzyńska. Milena jest inżynierem po politechnice Warszawskiej na kierunki Fizyka Techniczna. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich i jest pracownikiem Wydziału Fizyki. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do różnych egzaminów a nauczenie matematyki i fizyki jest jej pasją.

ZAPISY ONLINE

About Instructor

  • admin