fbpx

Zajęcia

JĘZYK FRANCUSKI

Kategoria
Język angielski
Instructor
admin
0 Reviews

Opis kursu

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia i młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych w zakresie konwersacji.

W szczególności:

  • debiutantów nie znających języka francuskiego
  • znających  język francuski na poziomie A1
  • znających język francuski na poziomie A2
  • znających język francuski na poziomie B1
  • znających język francuski na poziomie B2

Poziom znajomości języka określi i zaproponuje lektor na podstawie rozmowy i/lub pisemnego testu.

Z pośród  zalecanych przez Międzynarodowe Centrum Studiów Pedagogicznych ( CENTRE INTERNATIONAL  D’ÉTUDES  PÉDAGOGIQUES – CIEP) pomocy dydaktycznych, wybraliśmy najlepsze i najnowocześniejsze metody nauczania, które umożliwią przygotowanie uczniów na  poszczególne poziomy znajomości  języka francuskiego w sposób pozwalający na rozwijanie kompetencji językowych odpowiadających poziomowi zdefiniowanemu zgodnie z wytycznymi Rady Europy, przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Centre Européen Commun de Référence pour les Langues – CECRL).

  • Metoda FLE  (Français langue etrangère) dla dzieci
  • Metoda FLE (Français langue etrangère) dla młodzieży
  • Metoda FLE (Français langue etrangère) dla dorosłych

Nasze spotkania będą wspierane programem autorskim opracowanym w oparciu o metody stosowane w Centrum Cywilizacji Francuskiej przy Paryskiej Sorbonie.

Zajęcia prowadzi Pan Jacek Okieńczyk

Poniżej kilka słów od Pana JACKA

Dzieciństwo i młodość spędziłem we Francji, a francuski to mój pierwszy język. Posługiwałem się nim w domu, szkole a następnie w toku studiów uniwersyteckich w Paryżu.

To m.in. dzięki znajomości języka francuskiego po przyjeździe do Polski otrzymałem bardzo atrakcyjną propozycję pracy w firmie francuskiej i spędziłem w niej wiele pięknych lat. W wolnym czasie uczyłem francuskiego dzieci, młodzież i dorosłych z mojej rodziny i przyjaciół.

Od kilkunastu lat mieszkamy z rodziną w Starych Babicach. Wszyscy bardzo dobrze czujemy się pośród naszej lokalnej społeczności i dlatego chciałbym podzielić się moją umiejętnością nauczania języka francuskiego z mieszkańcami naszej Gminy i najbliższych okolic .

Język francuski na pozór nie jest prosty, ale metody które proponuję do jego nauki, wybrane z pośród zalecanych przez Międzynarodowe Centrum Studiów Pedagogicznych ( CENTRE INTERNATIONAL D’ÉTUDES PÉDAGOGIQUES – CIEP), w jasny i przystępny sposób tłumaczą jego zasady, a efekty widać już po pierwszych miesiącach nauki.

Zapraszam na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych, w grupach lub indywidualnie, początkujących jak i bardziej zaawansowanych na konwersacje. Nasze spotkania będę wspierał programem autorskim opracowanym w oparciu o metody stosowane w Centrum Cywilizacji Francuskiej przy Paryskiej Sorbonie. Wszystkim dedykuję swoje zaangażowanie, pasję i miłość do kultury i języka francuskiego oraz metody dostosowane do indywidualnych potrzeb.

ZAPISY ONLINE

About Instructor

  • admin