fbpx

Blog

_SOS4783

Od wielu lat testy Cambridge to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przez dorosłych. Aby rozwijać umiejętności językowe wśród dzieci, powstała seria motywujących testów sprawdzających właśnie z myślą o najmłodszych uczniach. Testy Pre A1 Starters, A1 Movers oraz A2 Flyers są pierwszym etapem przygody z Cambridge English Qualifications, które towarzyszą uczniom przez cały okres nauki. Dzieci w wieku 8- 12 lat po raz pierwszy mogą w rzetelny i wiarygodny sposób sprawdzić, ile już potrafią po angielsku. Testy zostały skonstruowane w taki sposób, żeby nauka była zabawą, więc nie jest to dla nich stresujący czas, a wyniki pozwolą ustalić poziom wiedzy językowej.

Dlaczego warto, by Twoje dziecko przystąpiło do testów Cambridge English Qualifications?

  • Każdy z testów jest skonstruowany w taki sposób, aby rozwijać i doskonalić umiejętności, które kandydaci zdobyli na poprzednich poziomach.

  • Testy dla najmłodszych pomagają wyznaczać dzieciom kolejne cele nauki i rozwijać ich umiejętności językowe.

  • Dzięki regularnemu przystępowaniu do testów, w dziecku wykształca się naturalna systematyczność w nauce.

  • Atmosfera egzaminu i zadania egzaminacyjne są bardzo przyjazne i ciekawe dla kandydatów. Dzieci nie odczuwają stresu, a zadania są tak skonstruowane, żeby dziecko zaciekawić i pokazać mu sytuacje z życia codziennego. Ponadto egzamin odbywa się w naszej szkole, więc nie ma obaw przed nowym otoczeniem.

  • Dzięki podejściu do testów dziecko buduje swoją pewność siebie, jest w stanie samo zauważyć, że „ja dam radę, ja potrafię, ja już umiem”. Jest to świetna ocena własnych umiejętności.

  • Egzamin ma również aspekt psychologiczny i wywołuje w dzieciach wiele wspaniałych emocji, jak: radość, duma, wyróżnienie, zdobycie nowych umiejętności.

  • Budujemy w ten sposób także kompetencje na przyszłość naszych dzieci, które mogą zostać szybko wykorzystane.

Wszystkie dzieci, które przystąpiły do egzaminów otrzymają certyfikat. Postępy dzieci zostaną przedstawione w postaci tarcz. Nie ma ocen ani podziału na wyniki pozytywne i negatywne.

Motywujmy dzieci do podejścia do egzaminu- niech to będzie dla nich okazja do pewnego rodzaju zabawy! Zapraszamy do zapisów na egzaminy Cambridge English Qualifications for Young Learners, które odbędą się w naszej szkole już w czerwcu!

WK