fbpx

Blog

Yoga on mountain in winter

Idea:
Jedziemy na 7 dni do ośrodka Zagroń w Szczyrku. Spędzimy ten czas aktywnie – jeżdżąc na nartach oraz praktykując jogę. Wieczorami zregenerujemy siły korzystając z basenu i strefy wellness. Podczas sesji jogi zapewniamy ciekawe zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat. W trakcie wyjazdu zadbasz o kręgosłup, zregenerujesz siły, oczyścisz umysł, wzmocnisz układ odpornościowy i nerwowy. Wypoczniesz aktywnie a przy okazji spędzisz czas z ciekawymi ludźmi w przyjaznym i pięknym otoczeniu.

Zajęcia jogi poprowadzi Hubert Suder. 
Hubert rozpoczął praktykę jogi w 1999 roku. Uczy od 2012 roku. Prowadzi zajęcia z grupami o różnym stopniu zaawansowania. Łączy techniki pracy z ciałem, oddechem i umysłem zaczerpnięte z tradycji wschodu ze współczesną nauką zachodu. Oprócz jogi w czasie wolnym praktykuje capoeirę angole oraz taniec afro -brazylijski. Często bierze udział w warsztatach prowadzonych przez znanych nauczycieli z Polski i zagranicy. Jest absolwentem AWF o specjalności Relaksacja i joga. Prowadzi również warsztaty z dzikich roślin jadalnych.
Warsztat jest przeznaczony zarówno dla osób już praktykujących jogę, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z jogą. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbać o potrzeby każdego z uczestników.

Miejsce:
Położony na zboczu Klimczoka, ośrodek wypoczynkowy Zagroń oferuje niezapomniane pobyty w otoczeniu pięknego Beskidu Śląskiego. W Zagroniu możesz liczyć na głęboki wypoczynek: dla gości dostępny duży basen, kompleks saun, gabinet masażu i gabinet rehabilitacyjny. Ponadto, goście mogą korzystać z sali gimnastycznej oraz siłowni. Dla najmłodszych gości przygotowano plac zabaw, bilard, ping ponga. 

Szczyrk znamy jest przede wszystkim miłośnikom białego szaleństwa, jednakże można tu znaleźć także coś dla osób, które za nartami nie przepadają. Poza szeregiem stacji narciarskich takich jak Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, czy chociażby Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko w Szczyrku znaleźć można wiele ciekawych szlaków turystycznych. Jeżeli lubicie spacerować, to z pewnością znajdziecie tutaj atrakcyjną trasę dla siebie. Jednym z ciekawszych szlaków turystycznych jest szlak prowadzący przez Ostre – Skrzyczne – Centrum Szczyrku – Schronisko PTTK na Klimczoku – Bystrą z zakończeniem w malowniczych Wilkowicach. Piękne krajobrazy, łatwe do pokonania ścieżki (cała trasa oznaczona jest kolorem niebieskim) i mnóstwo przydrożnych atrakcji to gwarancja zadowolenia. Spacer takimi trasami to czysta przyjemność, a spędzanie czasu wśród beskidzkiej przyrody to najlepszy sposób na aktywny wypoczynek. A gdy znuży was spacerowanie, możecie odwiedzić Beskidzką Galerię Sztuki, w którą znajdują się bogate zbiory malarstwa, ceramiki i grafiki. Dzieła takich artystów jak Tomasz Lubaszków, czy Adam Kwaśny z pewnością zaspokoją artystyczny głód każdego miłośnika sztuki.

Plan dnia:
24.01
od godz. 14 zakwaterowania na terenie ośrodka
16.30 joga regeneracyjna
18 obiadokolacja
25 – 29.01
7.30-9.30 -joga
9.30-10.00 śniadanie
10.00 – 16 czas wolny: narty, snowbordy, górskie wycieczki
16.30-18 joga
18 – 18.30 obiadokolacja
20 – gry zespołowe, basen, sauna, rozmowy o jodze, filmy
30.01
7.30-9.30 -joga
9.30-10.00 śniadanie
10.30 -11 wykwaterowanie i wyjazd

Cena i zapisy
do 5.09
1890  osoba z jogą w pokoju 2 osobowym
990 zł dziecko w wieku 4-12 lat na dostawce 
dzieci do lat 3 gratis (honorujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym).
po 5.09 cena +150 zł
zaliczka w kwocie 700 zł/ osoba na konto z dopiskiem karnet na zajęcia jogi w Szczyrku 
500 zł/dziecko
76 1950 0001 2006 0566 8814 0002
pozostała kwota płatna na miejscu w gotówce
Potrzebujesz dodatkowych informacji ?
zadzwoń 607 936 361 lub napisz: kontakt@sosnowaszpilka.pl

Ilość miejsc ograniczona!