fbpx

Blog

kids on bike

17.08- 21.08 dwa turnusy do wyboru:

Turnus I artystyczne impresje oraz sportowe zmagania “Sztuka przez epoki” kierujemy do dzieci, które są zainteresowane klasycznymi dyscyplinami sztuki w nowej odsłonie. Odbędziemy podróż przez różne epoki w sztuce, będziemy doświadczać jej wieloma zmysłami, będziemy eksperymentować i szukać nowych ścieżek. Zajęcia praktyczne zostaną poparte opowieściami i ciekawostkami o różnych dziedzinach sztuki, autorach, największych dziełach (Prehistoria): malarstwo jaskiniowe, malowanie przyprawami (Starożytny Egipt, Grecja i Rzym): hieroglify, mozaika rzymska, motyw zdobniczy wazy greckiej (Średniowiecze – Renesans – Barok): rzeźba w glinie, ozdobny inicjał, witraż (Nowoczesność): kubizm – rzeźba modułowa, fowizm – malarstwo strukturalne) (Współczesność): film animowany, animacja rysunkowa, minidisco, olimpiada sportowa, podchody, dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ PROSIMY O ZABRANIE UBRAŃ NA ZMIANĘ.

Turnus II sportowo- naukowy: eksperymenty, łamigłówki, zagadki matematyczne, szyfry, programowanie maszyny kodującej, ponadto: dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu, podchody Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

24.08- 28.08 dwa turnusy do wyboru:

Turnus I artystyczne impresje oraz sportowe zmagania “Ze Sztuką przez świat” koncentruje się wokół sztuki z całego świata. Dzieci odbędą niesamowitą kulturalną podróż po wszystkich kontynentach świata. Dowiedzą się jak odtworzyć maskę afrykańską. Ponadto zawitają do świata Hollywood, gdzie poznają sztukę pop-artu i action painting. Spróbują odtworzyć Puszczę Amazońską w słoiku. Na koniec przeniosą się do Europy, gdzie poznają sztukę polskiego haftu. Program stworzyliśmy dla dzieci, które lubią różnego rodzaju prace ręczne. Podczas zajęć dowiedzą się, jak stworzyć od podstaw rozmaite przedmioty użytkowe i dekoracyjne z całego świata również z materiałów recyklingowych i ogólnodostępnych, ponadto:  dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu, podchody, minidisco, olimpiada sportowa.

Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ PROSIMY O ZABRANIE UBRAŃ NA ZMIANĘ.

Turnus II  rowerowy krótsze i dłuższe wycieczki rowerowe, zapoznanie z zasadami ruchu drogowego, wyprawy po lokalnych szlakach z odpoczynkiem na placach zabaw, jedna całodzienna wycieczka , dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu, podchody

Półkolonie rowerowe są  przewidziane dla dzieci w wieku 8+

Zapewniamy:

– opiekę w godzinach 8 – 17.30

– ciekawy program

– całodzienne wyżywienie (II śniadanie, obiad i podwieczorek)

– ubezpieczenie NNW

– nasze półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami

99% naszych klientów zapisuje dzieci na półkolonie w kolejnym roku !

Zapisy: Sosnowa Szpilka

Adres: ul. Tetmajera 2 05-080 Izabelin, ul. Krótka 1 05-082 Stare Babice

www.sosnowaszpilka.pl

kontakt@sosnowaszpilka.pl, tel. 607 936 361

Ilość miejsc ograniczona.

Cena:

1 tydzień 690 zł  zaliczka 200 zł

2 tygodnie 630 zł/tydzień zaliczka 300 zł

3 tygodnie 590 zł /tydzień zaliczka 400 zł

4 tygodnie 550 zł/tydzień zaliczka 500 zł

1 dzień – 150 zł

Rodzeństwa 5,00% rabatu

Za półkolonie i wycieczki sportowe możesz zapłacić korzystając z Polskiego Bonu Turystycznego.

Prosimy o zabranie środków ochrony osobistej (maska lub przyłbica), legitymacji szkolnej, bidonu, stroju sportowego, butów na zmianę, ubioru odpowiedniego do planu turnusu i pogody, roweru i kasku w przypadku półkolonii rowerowych. Zapraszamy dzieci zdrowe, które nie miały kontaktu z osobą chorą lub przebywającą na kwarantannie w przeciągu 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

  1. Karta półkolonie
  2. Co zabrać na półkolonie
  3. Regulamin płatności za półkolonie