fbpx

Blog

Winter_Little_girls_462412

4-8. 01.2021 dwa turnusy do wyboru:

Turnus I artystyczny eksperyment.  To turnus przeznaczony dla dzieci, które lubią prace manualne i są zainteresowane różnymi dziedzinami sztuki. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której dzieci będą mogły eksperymentować i zgłębiać wiedzę z  różnych dziedzin sztuki i doskonalić umiejętność posługiwania się różnymi technikami. Dzieciaki zaprojektują i zrobią własne filcowe zabawki, dowiedzą się jak powstają świece, zaprojektują i wykonają autorskie notatniki. Ponadto w programie wyjścia na łyży i sanki (o ile pogoda dopisze)  minidisco, olimpiada sportowa, zimowe podchody.  Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Turnus II młody geniusz: To turnus dla dzieci, które uwielbiają gimnastykować umysł. Dzieciaki będą eksperymentować i szukać odpowiedzi na pytanie: “dlaczego?”  Spędzą czas szukając wyjścia z pokoju zagadek (tym razem pokój zagadek urządzimy sobie na miejscu).  Dzieci będą rozwiązywały fascynujące  zagadki matematyczne i  łamały superszyfry. Bartosz zaprogramuje wspólnie z dziećmi maszynę kodującą. Dzieci zaprojektują i  nagrają własny film animowany. (dowiedzą się przy tym jak wygląda animacja poklatkowa). Ponadto w programie wyjścia na łyży i sanki (o ile pogoda dopisze)  minidisco, olimpiada sportowa, zimowe podchody.  Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

11-15.01.2021 dwa turnusy do wyboru:

Turnus  I  młoda moda  i  akrobatyka. To turnus przeznaczony dla dzieci, które lubią prace manualne i marzą o tym by zostać słynnym projektantem mody. W trakcie turnusu dzieci zaprojektują i wykonają własne breloki do kluczy, kolorowe przypinki do ubrań. Dzieciaki stworzą stylową torbę. Zrobią również kolorowe warkoczyki do włosów z kolorowymi piórkami. Wiemy również jak bardzo ważne jest by dzieciaki się ruszały. Codzienne wygibasy z Panią Pauliną sprawią, że dziecko będzie miało więcej energii i z radością wróci do dawnej sprawności po tygodniach zajęć online. Ponadto w programie wyjścia na łyży i sanki (o ile pogoda dopisze)  minidisco, olimpiada sportowa, zimowe podchody.  Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Turnus II  młody majsterkowicz i sportowe zmagania. To turnus przeznaczony dla dzieci, które lubią projektować i budować. Dzieci wykonają rakietę, zaprojektują i zrobią własną grę. Ale również zrobią piękną ramkę na zdjęcia. Sądzę jednak, że najwięcej frajdy będą miały przygotowując stylową lampkę nocną. Wiemy również jak bardzo ważne jest by dzieciaki się ruszały. Codzienne wygibasy z Panią Pauliną sprawią, że dziecko będzie miało więcej energii i z radością wróci do dawnej sprawności po tygodniach zajęć online.  Ponadto w programie wyjścia na łyży i sanki (o ile pogoda dopisze)  minidisco, olimpiada sportowa, zimowe podchody.  Turnus jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat

Zapewniamy:

– opiekę w godzinach 8.30 – 17

– ciekawy program

– całodzienne wyżywienie (II śniadanie, obiad i podwieczorek)

– ubezpieczenie NNW

– nasze półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami

99% naszych klientów zapisuje dzieci na półkolonie w kolejnym roku !

Zapisy: Sosnowa Szpilka

Adres: ul. Tetmajera 2 05-080 Izabelin, ul. Krótka 1 05-082 Stare Babice

www.sosnowaszpilka.pl

kontakt@sosnowaszpilka.pl, tel. 607 936 361

Ilość miejsc ograniczona.

Cena:

1wszy tydzień 590 zł

2gi tydzień 690 zł

2 tygodnie 1200 zł.

Zaliczka 50 zł/tydzień płatna w ciągu 2 dni od zrobienia rezerwacji.

Idea Bank: 76 1950 0001 2006 0566 8814 0002

Pozostałą kwotę prosimy uiścić w styczniu, najpóźniej w dniu rozpoczęcia półkolonii.

Prosimy o zabranie środków ochrony osobistej (maska lub przyłbica), legitymacji szkolnej, bidonu, stroju sportowego, butów na zmianę, ubioru odpowiedniego do planu turnusu i pogody,łyżew lub sanek ( jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na korzystanie z atrakcji zimowych). Zapraszamy dzieci zdrowe, które nie miały kontaktu z osobą chorą lub przebywającą na kwarantannie w przeciągu 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

  1. Karta półkolonie
  2. Co zabrać na półkolonie
  3. Regulamin płatności za półkolonie